Про компанію

HomeNet

HomeNet - національний оператор телекомунікаційних послуг. Розпочавши діяльність в 2009-му році, на сьогодні ми обслуговуємо більше 170 000 абонентів у більш ніж 850-та населених пунктах України. Компанія вважає стратегічним пріоритетом розширення мережі та нарощування регіонів присутності.

HomeNet - це 12 500 кілометрів власної оптоволоконної мережі. Технічною підтримкою займаються 140 мобільних бригад, в розпорядженні яких 8 пересувних лабораторій. У 37-ми населених пунктах функціонують наші власні центри цілодобового обслуговування абонентів і експлуатації мережі.

Ми спеціалізуємося на прямому підключенні кожного абонента до оптоволоконної мережі та надаємо стабільно високу швидкість інтернету. Завдяки технології Gigabit PON, сучасному устаткуванню і європейським стандартам роботи з клієнтами, - абоненти HomeNet забезпечені надійним інтернетом. ADSl, мобільне або радіо-підключення не надають такий рівень якості.

У 2019-му році розроблений і впроваджений новий фірмовий стиль, що підкреслює ключові цінності компанії, - проактивность, допитливість, позитивне відношення до життя, експансія.

Підключіться зараз!

Відправити заявку

Close
Дізнатися про

Close
Заявка на підключення
Введіть ваші дані нижче, щоб підключити Тариф Выгодный
Close