IT-Інфраструктура

IT-Інжиніринг

НПК «Хоум-Нет» - високотехнологічна телекомунікаційна компанія. 10 років досвіду в побудові власної мережі, 500 співробітників в штаті компанії, підтримка мережі на 170 000 абонентів - дозволяють нам вирішувати інженерні завдання будь-якої складності. Ми впевнені в кваліфікації своїх співробітників і знаємо, що не кожен інженер здатний бути талановитим «link builder». Тому цінуємо кадри.

У нашій компанії отримали реалізацію своїх можливостей кращі фахівці Українського інституту з проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури «Дніпрозв'язок».

Ми інженери інформаційних технологій. Наша діяльність спрямована на втілення в життя найсміливіших телекомунікаційних проектів. Ми проектуємо, будуємо, вводимо в експлуатацію і обслуговуємо мережі волоконно-оптичних ліній передач та мережі радіозв'язку магістрального, внутрішнього, міського та локального значення.

Проекти, якими ми пишаємося:

  • ремонт і будівництво магістральних ліній, систем управління та зв'язку магістральних газопроводів «Союз» і «Кременчук-Богородчани» для ПАТ «Укртрансгаз»;

  • ремонт і будівництво обладнання радіозв'язку для ПАТ «Укртрансгаз»;

  • будівництво єдиної мережі для Державного підприємства обслуговування повітряного руху України «Украерорух» на основі SDH і MPLS-мережі.

Напишіть нам

Відправити заявку

Close
Дізнатися про

Close
Заявка на підключення
Введіть ваші дані нижче, щоб підключити Тариф Выгодный
Close