IT-Інфраструктура

Обслуговування ВОЛЗ

Фахівці HomeNet мають досвід експлуатаційно-технічного обслуговування власної оптоволоконної мережі довжиною 12 500 км. Ми готові надати послуги обслуговування ВОЛЗ. Ми проведемо аналіз і прийом в експлуатацію телекомунікаційних ліній замовника на будь-якому етапі існування.

Ми пропонуємо комплексне ведення технічного обслуговування ВОЛЗ. Для здійснення експлуатаційних і ремонтних заходів в HomeNet є цілодобова служба експлуатації і чергова служба оперативного реагування, парк автомобільної та спеціальної техніки, засоби механізації та пересувні лабораторії ВОЛЗ з сучасним обладнанням та інструментами.

Варіантів обслуговування ВОЛЗ може бути кілька: від разових вимірювань і пошуку з усуненням пошкоджень до повного комплексу обслуговування. Ми здійснюємо технічний нагляд, планові вимірювання, аварійно-відновлювальні роботи, планово-ремонтні роботи та капітальний ремонт з веденням технічної документації. Наші переваги - професіоналізм співробітників і унікальний довгостроковий досвід роботи з великими обсягами оптоволоконного кабельного господарства.

Напишіть нам

Відправити заявку

Close
Дізнатися про

Close
Заявка на підключення
Введіть ваші дані нижче, щоб підключити Тариф Выгодный
Close