IT-Інфраструктура

Будівництво ВОЛЗ

Бригади HomeNet здійснюють прокладку оптоволокна повітряно-кабельним переходом по опорах, в грунті, в кабельної каналізації, всередині будівель різного призначення. Ми суворо виконуємо вимоги міжнародних стандартів кабельних мереж.

Монтаж ВОЛЗ вимагає великої відповідальності, оскільки в поліетиленовій оболонці кабелю знаходиться крихке скловолокно. Якість будівельних робіт безпосередньо впливає на те, з якою швидкістю мережа буде проводити світловий сигнал. Саме тому будівництво ВОЛЗ потрібно довіряти тільки перевіреним фахівцям з досвідом роботи. Наші монтажники мають за плечима не менше 5 років подібної діяльності.

Для термінування кабелю ми використовуємо зварювальний апарат, який зрощує між собою волокна. Цей процес вимагає високої кваліфікації виконавця. Після зварювання ми перевіряємо пропускну здатність мережі за допомогою рефлектометра. Якщо присутні пошкодження, то рефлектограма це покаже у вигляді перешкод.

Монтажні бригади HomeNet укомплектовані сучасним обладнанням для виконання робіт з будівництва ВОЛЗ будь-якої складності в стаціонарних і в польових умовах.

Напишіть нам

Відправити заявку

Close
Дізнатися про

Close
Заявка на підключення
Введіть ваші дані нижче, щоб підключити Тариф Выгодный
Close