IT-Інфраструктура

Відеоспостереження

Ми займаємося розробкою, проектуванням і впровадженням систем відеоспостереження як для приватного використання, так і для громадських цілей.

Система охоронного телебачення корисна скрізь, де є потреба у візуальному контролі: на вулицях міста, в громадських місцях, на промислових підприємствах, в торгових центрах, офісах, банках та інших місцях. У разі виникнення спірних ситуацій чи скоєння правопорушень записи системи відеоспостереження допомагають виявити порушників і успішно завершити розслідування. Більш того, сам факт наявності системи відеоспостереження стримує від протиправних дій.

Відеофіксація трафіку життєдіяльності міста або населеного пункту допомагає вести моніторинг і управління діяльністю комунальних служб, поліції, ДСНС, стимулює всіх громадян до відповідальної поведінки.

Компанія HomeNet пропонує співпрацю органам місцевого самоврядування для впровадження проектів відеоспостереження в містах України. Ми допомагаємо визначитися з програмними і апаратними рішеннями виходячи з потреб кожного окремого населеного пункту. Ми розробляємо проект і здійснюємо будівництво мережі, центру моніторингу, монтуємо камери і встановлюємо систему програмного забезпечення.

Наші проекти - системи відеоспостереження в містах Ічня Чернігівської області, Новоград-Волинський Житомирської області та селищі Диканька Полтавської області.

Напишіть нам

Відправити заявку

Close
Дізнатися про

Close
Заявка на підключення
Введіть ваші дані нижче, щоб підключити Тариф Выгодный
Close