Назад

Новини та статті

23 червня співробітники компанії HomeNet завітали до особливих діток 👫 Хмільницької Громади.

Дітки, котрі кожного дня ведуть свою боротьбу, але в той самий час такі щирі, добрі, відкриті та з особливими бажаннями : «Щоб всі люди були здорові та жили у мирі!»

Радіємо😊, що змогли організувати для діток свято та щасливі емоції🎁. Від усього серця, щиро зичимо міцного здоров’я та мирного неба нашим маленьким українським діткам!

З найкращими побажаннями, колектив HomeNet!

 

 

 

 

  • 01 червня

    Амбітні цілі надихають на ребрендинг. Національний оператор телекомунікаційних послуг HomeNet зробив трансформацію. У логотипі провайдера з'явився спалах світла, а життєрадісний помаранчевий став фірмовим кольором компанії.  

    Детальніше...

  • 19 травня

    Шановні абоненти! Звертаємо вашу увагу, що з 01.06.2023 абонентську плату за послугу з доступу до мережі Інтернет в деяких населенних пунктах Полтавської, Чернігівської, Харківської та Вінницької області, для фізичних осіб буде змінено. Нові умови по тарифному плану Ви зможете побачити в особистому кабінеті, та також Ви отримаєте СМС повідомлення про зміни на Ваш контактний номер, який був вказаний при підключенні. Дякуємо за розуміння та користування послугами компанії.

    Детальніше...

Відправити заявку

Close
Дізнатися про

Close
Заявка на підключення
Введіть ваші дані нижче, щоб підключити Тариф Выгодный
Close