Назад

Новини та статті

 

Вислів "Ліс - це наше багатство" настільки звичний для нас, що ми навіть не замислюємося про його глибинну суть. Кожен із нас ходить на прогулянку до лісу чи парку. Кожен із нас хоче бачити гарні пейзажі навколо себе. Кожен із нас хоче дихати свіжим повітрям! Саме тому 17 жовтня команда HOMENET  долучилась до проекту "1 000 000 дерев за 24 години". 

Співробітниками компанії було висаджено 50 дерев та 60 кущів і квітів на територіях садочків, шкіл, центральних алей, пам'ятних місцях у Вінницькій обл., Миколаївській обл., Житомирській обл., Чернігівській обл. та Кіровоградській областях. 

Ми вдячні УСІМ, хто долучився до даного заходу навіть не зважаючи на несприятливі погодні умови! Кожний із нас може зробити світ кращим! Але РАЗОМ - ми можемо зробити світ набагато кращим!

 

Працівники Вінницького підрозділу

1 tree

Працівник Миколаївського підрозділу

2 tree

 

Працівники Благовіщенського підрозділу, Кіровоградської області

4 tree

  • 03 вересня

    Компанія ТОВ "НПК"Хоум-Нет" привітала школярів з початком навчального року

    Детальніше...

  • 01 червня

    Амбітні цілі надихають на ребрендинг. Національний оператор телекомунікаційних послуг HomeNet зробив трансформацію. У логотипі провайдера з'явився спалах світла, а життєрадісний помаранчевий став фірмовим кольором компанії.  

    Детальніше...

Відправити заявку

Close
Дізнатися про

Close
Заявка на підключення
Введіть ваші дані нижче, щоб підключити Тариф Выгодный
Close