Акції

Uncategorised

for_all_cities: Да

Мы заботимся о том, чтобы вы получали качественный доступ в интернет по современной технологии. HomeNet – это все преимущества оптоволоконного подключения – высока скорость интернета, надежность, дополнительные сервисы и услуги. Уже подключены к интернету? У нас есть для вас отличное предложение!

Скидка, при переходе от другого оператора – до 1500 грн!

Для участия в акции необходимо предъявить копию договора с другим провайдером, или копию оплаченной квитанции за последний расчётный период.

for_all_cities: Да

Способи оплати

Шановні абоненти, 

Оплатити телекомунікаційні послуги можна кількома способами:

1. У терміналах самообслуговування  IBox, EasyPay, ПриватБанк

 - Карта розміщення терміналів ПриватБанку - переглянути

 - Карта розміщення терміналів IBox - переглянути.

 - Карта розміщення терміналів EasyPay - переглянути

2. Система прийому онлайн-платежів iPayгрошові кошти зараховуються протягом 10-15 хвилин після оплати. Пропонуємо оплатити послугу Інтернет за допомогою Applepay або Googlpay через онлайн сервіс https://www.ipay.ua/ua/bills/oplata-uslug-homenet-online  Необхідно обрати категорію одержувача "Інтернет", далі натиснути на логотип HomeNet, вказати свій особовий рахунок, ПІП і суму поповнення. Обрати спосіб оплати, ввести дані карти та натиснути Сплатити. 

3. Система прийому онлайн-платежів EasyPay - грошові кошти зараховуються протягом 10-15 хвилин після оплати. Пропонуємо користуватися терміналом або оплачувати за допомогою on-line сервісу https://easypay.ua/catalog/internet/homenet-kremenchug без реєстрації. Необхідно вибрати категорію одержувача «Інтернет, ТВ і телефон», далі натиснути на логотип компанії ХоумНет, вказати свій особовий рахунок і суму поповнення, обрати спосіб оплати «Платіжна карта VISA / Mastercard», ввести номер картки, термін дії та CVV код, натиснути  «Сплатити».

4. Система прийому онлайн-платежів IBOX - грошові кошти зараховуються протягом 10-15 хвилин після оплати. Пропонуємо користуватися терміналом або оплачувати за допомогою on-line сервісу https://ibox.ua/telekommunikacii-homenet-internet без реєстрації. Необхідно  вказати свій особовий рахунок і суму поповнення, та ввести реквізити банківської карти.

5. Оплати через ПриватБанк. Приват24 - зручна система платежів  (грошові кошти на особовий рахунок зараховуються протягом 3-х робочих днів). Алгоритм оплати через Приват24:

 - Всі послуги

 - платежі

 - По Україні

 - Реквізити платежу: Одержувач ТОВ "НПК" ХOУМ-НЕТ "

    - Номер рахунку отримувача: IBAN UA513052990000026009041200506

    - Поставити галочку «рахунок одержувача відкритий в КБ" Приватбанк "

    - Код ЄДРПОУ 36410686 - інформація відображається автоматично

    - МФО 305299 - інформація відображається автоматично

    - Призначення платежу: «За послугу інтернет ЗР ********** ПІБ», особовий рахунок вказувати обов'язково

    - З карти/рахунку вибрати карту, якою будете оплачувати

    - Сума  - ввести суму платежу

    - Натиснути «Продовжити»

    - Далі стандартне підтвердження платежів через СМС-повідомлення.

6. Термінали ПриватБанку. Для поповнення рахунку через термінал ПриватБанку НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО мати картку ПриватБанку! Достатньо мобільного телефону при собі. Вибрати на моніторі кнопку «У мене немає картки» та ввести номер мобільного, на який надійде СМС- повідомлення з кодом для входу в термінал. Вибрати зі списку зліва «Комуналка/інтернет» ярлик «ХОУМ НЕТ, ТОВ», або здійснити пошук за назвою Хоум НЕТ, або пошук по коду ЄДРПОУ 36410686.  Після вибору одержувача в поле «ідентифікатор» ввести свій особовий рахунок (завжди 10 цифр).*Вкрай важливо вибрати саме ХОУМ НЕТ, ТОВ - реквізити в чеку повинні бути обов'язково «ТОВ "НВК" Хоум-НЕТ". За платежі, які були внесені  на чужий розрахунковий рахунок, ми  не несемо відповідальності. При помилковому поповненні необхідно звертатися  до Банку. Вам повернуть кошти, або перерахують на рахунок ТОВ "НПК "ХОУМ-НЕТ". 

7. Оплата через Особистий кабінетhttp://my.homenet.ua/

8. У відділенні банку. Оплата  проводиться при наявності реквізитів, зазначених в акті підключення абонента.  Звертаємо Вашу увагу, що грошові кошти на рахунок отримувача зараховуються  від 3 до 5 робочих днів, в окремих випадках до 10 днів після оплати. Будьте уважні! Перевіряйте правильність заповнення  банківським працівником  реквізитів і Ваших даних (ПІБ, № договору).

При оплаті будь-яким з перерахованих вище способів для безпеки Вашого рахунку, зберігайте чек протягом 2-3 місяців.

for_all_cities: Да

Мы активно принимаем участие в социальной жизни городов и сел, находящихся в зоне покрытия нашей сети. Компания заботится о развитии малых населенных пунктов. Предлагаем государственным и социальным учреждениям диалог и посильную помощь, в том числе, в лоббировании.

for_all_cities: Да

HomeNet - це дійсно швидкий і стабільний інтернет, по оптоволоконному каналу, який ми заводимо прямо в ваш будинок. Ми також проводимо підключення і налаштунок WiFi.

Залиште заявку на підключення прямо зараз!

for_all_cities: Да

ТОВ «Науково-промислова компанія« ХОУМ-НЕТ» здійснює інтеграцією, проектування та займається будівництвом телекомунікаційних проектів різної складності. Актив нашої компанії - команда кваліфікованих, досвідчених фахівців, здатних швидко і професійно вирішувати задачі клієнта. HomeNet виконує повний комплекс робіт по введенню в експлуатацію інженерних систем до їх оптимального функціонування.

Ми готові створювати IoT-системи - робити Інтернет речей реальністю сучасності. Наші можливості дозволяють створювати проекти, що з'єднують різні пристрої, не тільки комп'ютери і смартфони, для їх автономної від людини взаємодії. Ми пропонуємо IT-рішення для «розумних міст», сільського господарства і телемедицини.

Ми забезпечуємо роботу інтернет-комунікацій, щоб люди спілкувалися з пристроєм, а пристрої - один з одним. Ми зацікавлені в реалізації масштабних проектів і відкриті для співпраці з бізнес-структурами, державними компаніями, громадськими і міжнародними організаціями.

for_all_cities: Да

HomeNet - національний оператор телекомунікаційних послуг. Розпочавши діяльність в 2009-му році, на сьогодні ми обслуговуємо більше 170 000 абонентів у більш ніж 850-та населених пунктах України. Компанія вважає стратегічним пріоритетом розширення мережі та нарощування регіонів присутності.

HomeNet - це 12 500 кілометрів власної оптоволоконної мережі. Технічною підтримкою займаються 140 мобільних бригад, в розпорядженні яких 8 пересувних лабораторій. У 37-ми населених пунктах функціонують наші власні центри цілодобового обслуговування абонентів і експлуатації мережі.

Ми спеціалізуємося на прямому підключенні кожного абонента до оптоволоконної мережі та надаємо стабільно високу швидкість інтернету. Завдяки технології Gigabit PON, сучасному устаткуванню і європейським стандартам роботи з клієнтами, - абоненти HomeNet забезпечені надійним інтернетом. ADSl, мобільне або радіо-підключення не надають такий рівень якості.

У 2019-му році розроблений і впроваджений новий фірмовий стиль, що підкреслює ключові цінності компанії, - проактивность, допитливість, позитивне відношення до життя, експансія.

for_all_cities: Да
for_all_cities: Да

Компанія HomeNet використовує технологію Gigabit PON, надаючи абонентам Інтернет і цифрове телебачення в одному кабелі. На сьогодні це найбільш надійна технологія. Головна перевага GPON – висока швидкість передачі даних. Пропускна здатність складає до 1 Гбіт/с, це означає, що завантаження фільму в HD-якості триває не більше п’яти хвилин.

Gigabit PON - це абревіатура з Gigabit Passive Optical Networks – гігабітна пасивна оптична мережа. У цій системі передача сигналу відбувається за допомогою світла через оптоволоконні лінії зв’язку. Пасивною цю мережу називають через те, що на розподільчих ділянках шляху відсутні комутатори та перемикачі. Замість них працюють сплітери, які розподіляють світловий потік. Сплітер не споживає енергії, тому вважається пасивним приладом. Отже,відключення електроенергії на проміжних вузлах не впливає на роботу мережі. Мережа GPON набагато надійніше і простіше в обслуговуванні. Сплітери, на відміну від комутаторів, ніколи не перегорають. Адже вони працюють без електроніки і електрики.

HomeNet прокладає в будинок кожного абонента персональний оптичний кабель. Це гарантує високу якість, стабільну швидкість та надійність з’єднання. Різними послугами можна користуватися одночасно з багатьох пристроїв. Наприклад, дивитися телебачення та завантажувати фільми з Інтернету. При цьому швидкість залишиться високою. Ні usb–модеми, ні супутниковий інтернет, ні xDSL не зможуть конкурувати з оптоволоконною мережею!

for_all_cities: Да

HomeNet будує свій бізнес в гармонії з суспільством. Наші сили спрямовані на подолання цифрового розриву в Україні. Компанія має намір зробити Інтернет доступним жителям найвіддаленіших населених пунктів. Ми бачимо в цьому свою соціальну відповідальність, безпосередньо пов'язану з нашою діяльністю. Кожна людина, незалежно від місця проживання, має право використовувати досягнення сучасних технологій для власного розвитку.

Експансія в регіони - це наш соціальний обов'язок. Ми поставляємо Інтернет в міста, населені пункти і села Закарпаття, Рівненської, Житомирської, Чернігівської, Полтавської, Запорізької, Херсонської, Кіровоградської, Миколаївської областей. Ми зацікавлені в реалізації програм і соціальних проектів, пов'язаних з впровадженням телекомунікаційних технологій. Пропонуємо державним та соціальним установам діалог і посильну допомогу.

Компанія HomeNet безкоштовно підключила до мережі Інтернет більше 500-та навчальних закладів: шкіл, дитячих садків, училищ і коледжів. В рамках програми впровадження електронної системи охорони здоров'я абонентами глобальної мережі безкоштовно стали більше 35-ти медичних установ. Компанія HomeNet активно бере участь в соціальному житті міст і сіл, що знаходяться в зоні покриття мережі. У разі домовленості з владою, ми організовуємо точки доступу до Інтернету в громадських місцях і встановлюємо систему відеоспостереження на вулицях. Ми наближаємо цифровізацію!

for_all_cities: Нет

Дякуємо за залишену заявку, ми з Вами зв'яжемося найближчим часом!

Відправити заявку

Close
Дізнатися про

Close
Заявка на підключення
Введіть ваші дані нижче, щоб підключити Тариф Выгодный
Close