Про компанію

Технології

Компанія HomeNet використовує технологію Gigabit PON, надаючи абонентам Інтернет і цифрове телебачення в одному кабелі. На сьогодні це найбільш надійна технологія. Головна перевага GPON – висока швидкість передачі даних. Пропускна здатність складає до 1 Гбіт/с, це означає, що завантаження фільму в HD-якості триває не більше п’яти хвилин.

Gigabit PON - це абревіатура з Gigabit Passive Optical Networks – гігабітна пасивна оптична мережа. У цій системі передача сигналу відбувається за допомогою світла через оптоволоконні лінії зв’язку. Пасивною цю мережу називають через те, що на розподільчих ділянках шляху відсутні комутатори та перемикачі. Замість них працюють сплітери, які розподіляють світловий потік. Сплітер не споживає енергії, тому вважається пасивним приладом. Отже,відключення електроенергії на проміжних вузлах не впливає на роботу мережі. Мережа GPON набагато надійніше і простіше в обслуговуванні. Сплітери, на відміну від комутаторів, ніколи не перегорають. Адже вони працюють без електроніки і електрики.

HomeNet прокладає в будинок кожного абонента персональний оптичний кабель. Це гарантує високу якість, стабільну швидкість та надійність з’єднання. Різними послугами можна користуватися одночасно з багатьох пристроїв. Наприклад, дивитися телебачення та завантажувати фільми з Інтернету. При цьому швидкість залишиться високою. Ні usb–модеми, ні супутниковий інтернет, ні xDSL не зможуть конкурувати з оптоволоконною мережею!

Підключіться зараз!

Відправити заявку

Close
Дізнатися про

Close
Заявка на підключення
Введіть ваші дані нижче, щоб підключити Тариф Выгодный
Close