Про компанію

Соціальна відповідальність

HomeNet будує свій бізнес в гармонії з суспільством. Наші сили спрямовані на подолання цифрового розриву в Україні. Компанія має намір зробити Інтернет доступним жителям найвіддаленіших населених пунктів. Ми бачимо в цьому свою соціальну відповідальність, безпосередньо пов'язану з нашою діяльністю. Кожна людина, незалежно від місця проживання, має право використовувати досягнення сучасних технологій для власного розвитку.

Експансія в регіони - це наш соціальний обов'язок. Ми поставляємо Інтернет в міста, населені пункти і села Закарпаття, Рівненської, Житомирської, Чернігівської, Полтавської, Запорізької, Херсонської, Кіровоградської, Миколаївської областей. Ми зацікавлені в реалізації програм і соціальних проектів, пов'язаних з впровадженням телекомунікаційних технологій. Пропонуємо державним та соціальним установам діалог і посильну допомогу.

Компанія HomeNet безкоштовно підключила до мережі Інтернет більше 500-та навчальних закладів: шкіл, дитячих садків, училищ і коледжів. В рамках програми впровадження електронної системи охорони здоров'я абонентами глобальної мережі безкоштовно стали більше 35-ти медичних установ. Компанія HomeNet активно бере участь в соціальному житті міст і сіл, що знаходяться в зоні покриття мережі. У разі домовленості з владою, ми організовуємо точки доступу до Інтернету в громадських місцях і встановлюємо систему відеоспостереження на вулицях. Ми наближаємо цифровізацію!

Підключіться зараз!

Відправити заявку

Close
Дізнатися про

Close
Заявка на підключення
Введіть ваші дані нижче, щоб підключити Тариф Выгодный
Close