З 1 березня 2019 «HOMENET» змінює тарифні плани.

До уваги абонентів, які підключені до мережі Інтернет!

З 1 березня 2019 «HOMENET» змінює тарифні плани. Ми були вимушені незначно збільшити вартість щомісячних послуг для нових та існуючих абонентів з метою компенсації різноманітних факторів, що напряму впливають на собівартість послуги, та з метою покращення якості обслуговування абонентів.

З 1 вересня 2018 «HOMENET» змінює тарифні плани.

До уваги абонентів, які підключені до мережі Інтернет!
З 1 вересня 2018 «HOMENET» змінює тарифні плани. Ми були вимушені незначно збільшити вартість щомісячних послуг для нових та існуючих абонентів з метою компенсації різноманітних факторів, що напряму впливають на собівартість послуги, та з метою покращення якості обслуговування абонентів.

Зміна тарифу в Залізному Порту

З 1 червня 2018 «HOMENET» змінює тарифний план в селі Залізний Порт Херсонської області. Ми були вимушені незначно збільшити вартість щомісячних послуг для нових та існуючих абонентів з метою компенсації різноманітних факторів, що напряму впливають на собівартість послуги, та з метою покращення якості обслуговування абонентів.

Тому з 01.06.2018 щомісячна вартість пакету зі швидкістю 100 Мбіт/с складатиме 190 грн. Призупинення користування послугою на 1 місяць буде складати 50 грн.