Пам'ятка абонента

НАДАННЯ ПОСЛУГИ ІНТЕРНЕТ:
- Послуга Інтернет надається по повній передоплаті;
- Номер особового рахунку відображений в акті з'єднання.
- Абонентська плата нараховується кожного 1-го числа календарного місяця, в повному обсязі відповідно до тарифного плану;
- Для тимчасового призупинення послуги необхідно звернутися в абонентський відділ, в телефонному режимі, До моменту призупинення, а не після (для запобігання нарахування абонентської плати);
- Якщо виникли питання технічного характеру необхідно звернутися в технічну підтримку.

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ ЗВЕРНЕНЬ:
(067) 408 18 58 (CallBack - Вам зателефонують)
(093) 1700700 (CallBack - Вам зателефонують)
За цими телефонами встановлений IVR-сервіс. При дзвінку ВАМ будуть запропоновані різні варіанти з'єднань, і ВИ самостійно вибираєте потрібний відділ.
ТЕЛЕФОНИ ПРАЦЮЮТЬ ЦІЛОДОБОВО.
Уникнути відключення і обмеження послуги Інтернет дуже просто! Будь ласка, проконтролюйте, щоб на ПЕРШЕ число календарного місяця у Вас було достатньо коштів на особистому рахунку для оплати послуг за обраним Вами тарифного плану. Якщо ця умова не дотримується, надання послуг автоматично блокується до моменту надходження достатньої кількості грошових коштів на особистий рахунок. Інформацію про стан особового рахунку можна подивитися в особистому кабінеті http://my.homenet.ua/.

ОПЛАТА ПОСЛУГ:
Оплатити телекомунікаційні послуги можна декількома способами:

1. У терміналах IBOX і TYME.

2. Система прийому платежів EasyPay - грошові кошти зараховуються протягом 10-15 хвилин після оплати. При відсутності терміналу є можливість оплачувати за допомогою on-line сервісу https://easypay.ua/. Є можливість оплачувати без реєстрації. Необхідно вибрати категорію одержувача «Інтернет, ТВ і телефон» - далі вибрати логотип компанії, вказати свій особовий рахунок і суму поповнення - спосіб оплати Платіжна карта VISA / Mastercard - ввести номер картки, термін дії та CVV код, натиснути сплатити.

3. Оплати через ПриватБанк. Приват24 - зручна система платежів від ПриватБанку (грошові кошти на особовий рахунок зараховуються протягом 3 робочих днів). Алгоритм оплати через Приват24:
- Всі послуги
- платежі
- По Україні
- Реквізити платежу: Одержувач ТОВ «НПК« Хоум-Нет »
- Номер рахунку отримувача: 26000060307362
- Поставити галочку «рахунок одержувача відкритий в КБ Приватбанк»
- Код ЄДРПОУ 36410686 - інформація відображається автоматично
- МФО 331401- інформація відображається автоматично
- Призначення платежу: «За послугу інтернет ЗР ********** ПІБ (особовий рахунок вказувати обов'язково)
- З карти / рахунку вибрати карту, з якої буде здійснюватися платіж
- Сума ввести суму платежу
- Натиснути «Продовжити»
- Далі стандартне підтвердження платежів через СМС-повідомлення.
Термінали ПриватБанку - БЕЗ КОМІСІЇ.

Для поповнення рахунку через термінал ПриватБанку НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО мати картку ПриватБанку! Обов'язково мати при собі мобільний телефон - Вибрати кнопку на моніторі «У мене немає картки» - ввести номер мобільного, куди прийде СМС повідомлення з кодом для входу в термінал - вибрати зі списку зліва Комуналка / Інтернет - вибрати ярлик ХОУМ НІ, ТОВ або здійснити пошук за назвою Хоум НЕТ, або пошук по коду ЄДРПОУ 36410686, в поле ідентифікатор - ввести свій особовий рахунок (завжди 10 цифр).
* Вкрай важливо вибрати саме ХОУМ НІ, ТОВ - реквізити в чеку повинні бути обов'язково ТОВ «НПК« Хоум-Нет ». За платежі, які були сплачені не на наш розрахунковий рахунок ми відповідальності не несемо. При помилковому поповненні необхідно звертатися в Банк - вони Вам повернуть гроші або перекинуть на той розрахунковий рахунок, який Вам необхідний.

4. У відділенні банку. Оплата таким чином проводиться при наявності реквізитів, зазначених в акті підключення абонента або вони прописані в п. 2 цієї пам'ятки. Звертаємо Вашу увагу на те, що грошові кошти на особовий рахунок зараховуються протягом від 3 до 5 робочих днів, в окремих випадках до 10 днів після оплати. Будьте уважні! Перевіряйте правильність заповнення наших реквізитів і Ваших даних (ПІБ, № договору) банківським працівником.
При оплаті будь-яким з перерахованих вище способів для безпеки Вашого рахунку, зберігайте чек, протягом 2-3 місяців.

Офіс

Пн-Пт з 09:00 до 19:00

м. Кременчук, вул. Пушкіна, 22 оф. 4

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Абонентський Відділ

Пн-Нд з 08:00 до 22:00

(067) 408-18-58 багатоканальний
(095) 2-700-700 багатоканальний

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тех. Підтримка

Цілодобово, без вихідних

(093) 1-700-700 багатоканальний
(095) 2-700-700 багатоканальний
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.