Послуги

Інтернет

Компанія HOMENET надає послуги доступу до мережі Інтернет з використанням різних технологій. Залежно від Ваших потреб і необхідної для Вас швидкість підключення до Інтернету, ми готові надати найбільш оптимальне рішення для Вас.

Компанія HOMENET надає послуги доступу до мережі Інтернет більш ніж в 200 населених пунктах України. Ми будуємо оптичні мережі в приватному секторі, щоб забезпечити всіх бажаючих Інтернетом на позамежних швидкостях! Оптоволокно повністю стирає рамки щодо обмеження швидкості з'єднання з Інтернетом, а так само дозволяє нам впроваджувати безліч зручних сервісів для своїх абонентів. Мережа HOMENET будується за технологією GPON (Gigabit Passive Optical Network). Оптоволокно прокладається безпосередньо в приватний будинок або в квартиру абонента. Завдяки використанню цієї технології, ми надаємо своїм абонентам швидкісні тарифи без обмеження по трафіку.

Перейти до розділу Інтернет

 

Телебачення

Цифрове телебачення від HOMENET (OTT) - це більш ніж 125 каналів в цифровій якості, до яких відносяться канали ефірного телебачення, популярні іноземні телеканали, спортивні канали і пакети Viasat, National Geographic. А також є спеціальні пропозиції - пакети каналів «TV1000 HD» і «HD канали». Цифрове телебачення від HOMENET можна дивитися на моніторі комп'ютера без додаткових пристроїв на телевізорі за допомогою телевізійної приставки (STB), а також на SMART телевізорах Samsung і LG.
Використовуючи цифрове телебачення OTT від HOMENET - абонент отримує картинку високої якості на екрані телевізора, найширший набір цікавих телеканалів і може користуватися всіма перевагами і сервісами телевізійної STB приставки з функціоналом медіасерверів.

Телебачення від HOMENET:
- Якісно. Можливість переглядати популярні телеканали в максимально високій якості і чіткості зображення навіть на найбільшому екрані телевізора;
- Естетична. Тепер можна забути про супутникові тарілки псують вигляд фасаду, аналогових антенах на балконах або дахах будинків, а також падіння якості сигналу при погіршенні погодних умов. Все це пережитки минулого! Навіть в погану погоду OTT від HOMENET працює однаково якісно;
- Зручно і комфортно. Свої улюблені телепередачі є можливість дивитися, не відриваючись від домашніх справ, на планшеті або ноутбуці на кухні, на вулиці і навіть пересуваючись по будинку.
Партнером наданням послуги, є компанія Trinity TV.

Перейти до розділу ТВ

Офіс

Пн-Пт з 09:00 до 19:00

м. Кременчук, вул. Пушкіна, 22 оф. 4

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Абонентський Відділ

Пн-Нд з 08:00 до 22:00

(067) 408-18-58 багатоканальний
(095) 2-700-700 багатоканальний

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тех. Підтримка

Цілодобово, без вихідних

(093) 1-700-700 багатоканальний
(095) 2-700-700 багатоканальний
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.